Патріотичні футболки

Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
 • 20
 • 40
 • 60
 • 80
 • 100
1 2 3 ... 6

Патріотичні футболки – актуальний напрямок у сучасній моді

Футболки, на яких зображено українську символіку, мають великий попит. З їхньою допомогою можна висловити свою позицію та проявити патріотизм. Ми знаємо, що багатьом українцям подобається такий одяг, тому розробляємо цікаві ідеї та впроваджуємо їх у життя. В асортименті представлений великий вибір моделей на будь-який смак. Можна вибрати стильну футболку собі, на подарунок близьким людям чи співробітникам компанії!

Футболки з українською символікою – альтернатива вишиванкам

Події в нашій країні призвели до того, що українці різними методами демонструють своє ставлення до всього, що відбувається. Одним із способів є поповнення гардеробу патріотичними футболками та залучення до величезної кількості однодумців. Футболки з українською символікою ідеально підходять для важливих цілей. Такі вироби є чудовою альтернативою вишиванкам. Футболки можна комбінувати із брюками, зі шортами та створювати унікальні образи. Все залежить від особистих побажань та ситуації.

Що відображається на патріотичних футболках? Варіантів багато. Ми пропонуємо чоловічі, жіночі, дитячі футболки. На вибір представлено багато цікавих моделей. Можна вибрати малюнок, що сподобався:

 • тризуб
 • Орнамент
 • Потопаючий корабель
 • соняшник
 • Чорнобаївка
 • блакитно-жовте серце

На футболки з символікою наносяться креативні написи, пов'язані з країною та тематикою. Наприклад, «Віримо у ЗСУ!», «Доброго вечора, ми з України», «I love Ukraine». Кожна модель є унікальною. Дизайн патріотичних футболок розробляють талановиті майстри, які завжди мають багато ідей. Тому результат тішить покупців. Можна купити футболки з українською символікою та носити їх хоч щодня, висловлюючи свою індивідуальність та показуючи громадянську позицію.

Технології нанесення принтів

При оформленні рекламних сувенірів та патріотичного одягу ми використовуємо перевірені методи. Принти наносяться на футболки декількома способами:

 • шовкотрафарет – технологія, що широко використовується для нанесення зображень на тканину. Друк здійснюється за допомогою пластизольних фарб. До переваг такого варіанта відноситься висока якість та доступна вартість. Також забезпечується хороша кольорова передача та насиченість кольорів.
 • термотрансфер – метод нанесення зображень на одяг, який має багато важливих особливостей. До них відноситься отримання чітких картинок, стійкість принтів до негативних зовнішніх факторів та збереження початкового вигляду протягом тривалого часу. За допомогою такого способу друку виконуються великі замовлення в стислий термін
 • вишивка - метод, який часто використовується для нанесення зображень на одяг. Це багатоетапний процес, який починається з підготовки ескізів та закінчується реалізацією задуманого. Вишивка хороша тим, що зображення на футболках відрізняються довговічністю та красою

Замовте патріотичні футболки в інтернет-магазині Gifter!

Перегляньте асортимент і виберіть те, що Вам подобається. Ми пропонуємо купити футболки з українською символікою оптом за низькою ціною. Також можна оформити замовлення на один або кілька виробів. Кожна модель розроблялася із любов'ю до нашої країни. Футболки водночас і практичні, і модні. Їх можна поєднувати з будь-якими речами зі свого гардеробу.

У нас Ви знайдете патріотичні футболки, які сподобаються та будуть використовуватись за призначенням довгий час. Ми впроваджуємо сучасні технології нанесення принтів та продаємо одяг з якісних матеріалів. Доставка виконується у багато міст. Оплата можлива різними способами.