Патріотичні чашки

Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
 • 20
 • 40
 • 60
 • 80
 • 100

Патріотичні чашки – чудові подарунки

Патріотичні чашки – презенти, яким завжди раді. Це незвичайні сувеніри, які ідеально підходять для жителів нашої країни. З їхньою допомогою можна продемонструвати громадянську позицію та любов до України. Керамічні чашки відрізняються оригінальністю та підходять для щоденного застосування. На вибір представлено багато різноманітних варіантів. Тому можна знайти гуртки, які більше подобаються чи підходять тим, кому вони призначаються.

Чашки з українською символікою – презенти з унікальним дизайном

Якщо Ви хочете порадувати когось, зробіть приємний сюрприз. Виберіть патріотичні чашки та даруйте їх близьким, друзям, колегам, партнерам. Такі вироби є невід'ємними атрибутами у житті людей. Їх використовують і в домашніх умовах, і в офісі. Чашка має бути у кожної людини. Добре, коли на кухоль нанесено якесь зображення. Тоді чашка не лише виконує свої функції, а й має гарний зовнішній вигляд.

Наразі великим попитом користуються чашки з українською символікою. Їм надають перевагу патріоти, які люблять свою країну і пишаються тим, де вони живуть. Ми знаємо, наскільки актуальна ця тема, тому пропонуємо чашки з унікальним дизайном в широкому асортименті. У колекції можна знайти керамічні гуртки, на яких зображено символіку України та зроблено відповідні написи. Назвемо кілька варіантів:

 • "I Love Ukraine"
 • тризуб
 • «Віримо до ЗСУ! Слава ЗСУ!»
 • «Бандера Смузі»
 • «Окупантові не віддам!»
 • «Про brown-eyed maidens fall in love. But not...»

Каталог патріотичних чашок постійно поповнюється. Дизайнери стежать за подіями у країні та генерують нові ідеї. У магазині завжди можна знайти керамічні кружки, які дарують із приводу та без приводу.

Друк на чашках: які методи ми використовуємо?

Принти надають чашкам яскравості та незвичайності. Якісні вироби, оформлені в українському стилі, із задоволенням використовуються за призначенням. Чашки з кераміки добре підтримують температуру напою та відрізняються міцністю. Щоб малюнок тривалий час залишався таким, як спочатку, використовуються ефективні технології. До них належить:

 • Деколь - найкраще рішення, завдяки якому забезпечуються чудові результати. Деколювання є багатоетапним процесом. Спочатку розробляється макет, потім друкується картинка, яка згодом переноситься на чашку. На останньому етапі здійснюється випалення деколи під впливом високої температури. Таким чином виходить картинка, що відрізняється довговічністю та насиченістю відтінків.
 • сублімаційний друк – метод, який також підходить для нанесення зображень на кружки. При його застосуванні на поверхні виробів з'являються красиві картинки, що відрізняються стійкістю до негативних факторів. Переваги технології полягають у високій якості зображень, практичності та прийнятній ціні

Керамічні чашки з українською символікою – вироби представлені у різних кольорах. Виберіть кухоль синього, білого, чорного кольору. Всередині можна також вибрати колір. Наприклад, зелений, жовтий, червоний чи помаранчевий.

Купуйте патріотичні чашки в інтернет-магазині «Gifter»!

На сайті можна замовити патріотичні чашки оптом за низькою ціною. Ми виготовляємо рекламні сувеніри та іншу продукцію, керуючись актуальними тенденціями та власним досвідом. Гуртки з українською символікою подобаються споживачам, бо на них наносяться тематичні картинки та фрази, відомі мешканцям країни. Такі вироби займають гідні місця на столах та демонструють оточуючим патріотичні почуття.