Друк на футболках - ефективний інструмент реклами Gifter.com.ua

всі Статті

Просування – обов'язковий елемент будь-якого бізнесу. Власник невеликої фірми або великої організації на самому початку завжди мріє лише про один – велику базу клієнтів, розкриття власного потенціалу можливостей та отримання відчутного прибутку для розвитку справи. У наші дні споживач досить вимогливий, обережний у виборі покупок, тому його серце завоювати дуже складно, але все ж таки під силу тим, хто докладає максимум технічних та розумових зусиль.

Зробити впізнаваним свій бренд - це головне завдання, через яке доводиться вдатися до мистецтва реклами. Палітра яскравих та оригінальних промоутерських особливостей допомагає компанії розкрутитись, і одна з них, яка має досить ефективний результат – це футболка з принтом, приносить від вкладених коштів хороші дивіденди та повністю виправдовує зусилля бізнесмена.

Нанесення різних картинок та логотипів на звичайні футболки – чудовий спосіб повідомити та розповісти про свою організацію чи компанію. Вони здатні дуже швидко привернути увагу клієнтів, а також не дратують оточуючих. За допомогою розміщення логотипів фірми на футболках ви робите їх більш впізнаваними, клієнт починає набагато більше довіряти підприємству. Даний метод дозволяє суттєво підняти інтерес до компанії. Таким чином, друк на футболках усіляких принтів – це справді ефективний засіб реклами у наші дні.

Основні технології друку

heat-press-t-shirt

Найбільш популярними методами нанесення друку на тканину є шовкографія, флекс, а також термоперенесення. Кожна з цих технологій має свої особливості як переваги, так і недоліки.

Шовкографія

Шовкографія – досить дорогий спосіб прикраси футболки. Хоча треба сказати, що ціна дуже залежатиме від планованого тиражу, оскільки велика кількість виробів з принтами буде дешевшою, ніж малий обсяг аналогічних футболок. Це пов'язано з тим, що принти наносяться на тканину у вигляді друкованої форми, створення якої – досить трудомісткий процес.

Термоперенесення

Термоперенесення – найдешевший варіант друку. Принти наносяться на виріб за допомогою спеціального термопресу. Останній впливає на картинку за допомогою високої температури та сильного тиску. Для цього методу застосовують різні трансфери, за допомогою яких можна нанести картинку на виріб. Вони виготовлені можуть бути з пластизолових барвників, або ПВХ плівки.

Головні переваги та переваги технології друку під назвою термоперенос:

 • Низька ціна.
 • Нанесена картинка може пережити до шістдесяти прань.
 • Відмінна якість принтів.
 • Швидка швидкість нанесення, що не може не тішити у разі поспіху.

Флекс

Флекс - спосіб нанесення картинок на тканину за допомогою плівки з спеціальним покриттям. Ця плівка накладається безпосередньо на картинку і вирізується таким чином, щоб повторити всі контури. Потім за допомогою особливого складу вона міцно приклеюється на тканину.

Головні переваги цього способу:

 • За допомогою цієї технології легко друкувати на футболці різні принти, так і створювати повноцінну імітацію різного тіснення.
 • Можна без проблем прати в машинці при температурі дев'яносто градусів.
 • Можна створювати принти, які можуть смішно світитися в темряві.
 • Процес нанесення принта на футболку займає трохи більше п'ятнадцяти хвилин.
 • Принти, нанесені таким методом на тканину, досить довговічні, тому виріб можна носити багато днів.

Головний мінус цієї технології полягає у високій ціні виробу.

Screenshot_1 (3)

Купівля якісних футболок під нанесення логотипу

Де можна замовитифутболки під нанесення логотипуІнтернет-магазин Gifter з радістю допоможе вам із цим. У нас ви знайдете футболки під принти найрізноманітніших типів, чоловічі та жіночі, бавовняні та синтетичні. Ми працюємо з різними технологіями нанесення зображення на тканину, тому ви зможете вибрати найбільш оптимальний за якістю та ціною. Просто зв'яжіться з нами по телефону або безпосередньо на сайті. Довіртеся нам і ви точно про це не пошкодуєте!

 • Попередня
  Види чоловічих футболок

  Футболка - обов'язкова річ будь-якого чоловічого гардеробу. З чим це пов'язано? Насамперед, це найбільш практична річ, вона комфортна та досить проста. У чоловіка, незважаючи на переваги у звичайному...

 • Наступна
  Як використовувати футболки для просування бізнесу

  Поширення інформації про свій бренд за допомогою бізнес-футболок у різний спосіб корисне як для великих компаній, так і для стартапів.Друк на футболках - Чудовий спосіб реклами, який дозволяє...