Як вибрати термокухоль. Gifter.com.ua

всі Статті

Хороший термокухоль є незамінним предметом у будь-якій подорожі. Але виявляється, що корисний потенціал аксесуара розкривається і в повсякденному житті. Новий сучасний гурток має дуже привабливий дизайн і здатний зберігати високу внутрішню температуру рідини в зимові місяці, а влітку вберегти холодний напій від розпеченого повітря.

Актуальні види термокухоль

travel-coffee-mugs-ello-FT-BLOG0719-51c89d6a10c14ce0b93113502c36f861

Загальноприйнятими виробничими матеріалами для аксесуарів є кераміка, пластик та нержавіючі види сталі. До речі, саме останні вважаються найбільш практичними, оскільки температура поміщеної в посудину рідини найдовше залишається на рівні.

Існують комбіновані види термокухлів, де зовнішній шар має пластикову основу, а для внутрішнього використовується сталь, загартоване скло або поліпропілен. Такий кухоль досить легкий, але може деформуватися при падінні. Кераміку найкраще використовувати у домашніх та офісних умовах.

Актуальний асортимент виробів обмежується випуском:

 • кухоль з ручкою;
 • кухоль без ручки;
 • кухоль зі знімною ручкою;
 • кухоль з непроливайкою (спеціальною кришкою у вигляді пробки або з різьбленням).

Для зручності використання ємність може підключатися зі звичайною електромережею, живитися від автомобільного прикурювача або повністю автономною.

Як визначитися із обсягом?

Важливим критерієм користувача при виборі кружки є її обсяг. Показники варіюються від 200 до 700 мл. Окремі виробники організують випуск 1-літрових виробів.

Визначитись з обсягом необхідно виходячи з предметного призначення. Так, якщо кухоль необхідний тільки одній людині, то цілком достатньо ємності в 200-400 мл. Якщо компанія велика, то найраціональніше вибрати максимальний обсяг. Це особливо слушно при експлуатації виробу в похідних умовах, де завжди важливо зберегти напої в гарячому стані.

Термокухоль у якому корпусі найкраще?

travel-coffee-mugs-hydroflask-FT-BLOG0719-7ebfde3ae6574061af1d2c965fdf8a59

Експерти стверджують, що вибратитермокухольу певному форм-факторі слід виходячи із фактичного її застосування. Як уже згадувалося, класичними матеріалами при виробництві корпусів є кераміка, пластик, скло та нержавіюча сталь.

 1. Пластиковий корпус є бюджетним варіантом. Виріб досить крихкий, що залишає на собі сліди експлуатації у вигляді подряпин. Дизайнерська конструкція не завжди ідеальна. І якщо внутрішній простір колби теж фанерований пластиком, то це не завжди добре. Достоїнством пластикового гуртка є ціна та можливість зручного використання на риболовлі, при поході до лісу.
 2. Керамічні корпуси найчастіше використовуються в термокухлях для дому та офісу. Це одностінні ємності із досить швидкою тепловтратою. Виріб крихкий, герметичність кришки не завжди ідеальна. Це не похідний варіант. З переваг виділяються відмінні естетичні властивості продукції та прийнятна вартість.
 3. Корпус кружки, виготовлений зі скла, виглядає дуже стильно. Це, мабуть, найгерметичніший матеріал із усіх. Окремі моделі виготовляються з подвійними стінками. Привабливий аксесуар призначений для практичного використання в офісі та вдома. Практичність окупається легким доглядом та незвичайним стилістичним оформленням.
 4. Гуртки з нержавіючої сталі є універсальним еталоном досконалості. Якщо технічні особливості виробу передбачають внутрішні стінки з вакуумом, це ідеальний варіант для збереження температурного режиму. Матеріал стійкий до ударів. Ідеально підходить для подорожей, для офісного та домашнього використання.

Найчастіше використовуються такі механізми кришок:

 1. Найбільшу популярність набув дизайн конструкції кришки із клямкою, яку можна відкрити однією рукою. Недоліком можна вважати випадкове відкриття механізму.
 2. Кришка на різьбленні є надійним способом зберегти герметичність. Для відкриття ємності потрібно використання обох рук, що завжди зручно. Однак зберігається гарантія того, що рідина випадково не проллється.
 3. Через високу вартість не завжди можна зустріти кухлі з кнопковим механізмом відкривання кришки.
 • Попередня
  Догляд за одягом із принтами

  Речі із принтом досить популярні. Але чому? Та все просто: вони яскраві, стильні, здатні наголосити на індивідуальності. Їх люблять діти, таку річ можна придбати як оригінальний подарунок. Багато...

 • Наступна
  Термокухоль - чудовий і корисний подарунок

  Термокухоль відноситься до тих корисних, стильних і модних аксесуарів, які чудово підійдуть як подарунок. Будучи різновидом термоса, термокухоль зберігає напій гарячим або холодним протягом тривалого...