Ліхтарик з логотипом - корисний та практичний подарунок

всі Статті

Ліхтарики з фірмовими логотипами – рекламно-сувенірна продукція, що має великий попит. Їх вручають учасникам презентацій, конференцій, виставок, тренінгів. Також вироби часто дарують співробітникам компаній та потенційним клієнтам. У всіх випадках брендовані вироби сприяють просуванню торгової марки та розширенню аудиторії.

Ліхтарик із логотипом – чудовий подарунок для кожного

corporate-gift-engraving_2400x

LED ліхтарик – корисна річ, якою завжди знайдеться застосування у побуті. Це презент, що відрізняється функціональністю та практичністю. Такий аксесуар стане в нагоді туристу та автомобілісту, власнику дачі та приватного будинку. Ліхтарик незамінний у різних ситуаціях. Тому такий пристрій має бути в кожному будинку та в квартирі. З його допомогою можна знайти якусь річ, що впала під диван, або висвітлити собі шлях уночі. У житті виникає багато ситуацій, у яких не обійтися без переносного джерела світла.

Про що це каже? Про те, щоліхтарики під нанесення логотипів завжди потрібні. Власники компаній та організацій розуміють, що такі аксесуари постійно використовуються за призначенням. Невеликі ліхтарики розміщуються в рюкзаку і навіть у кишені. Для них характерна простота в експлуатації та тривалий термін служби.

У продажу представлений великий вибір портативних освітлювальних приладів. Ми пропонуємо якісні пристрої, що мають високі експлуатаційні властивості. Можна вибрати ліхтарики під нанесення, виходячи із бюджету та звертаючи увагу на конструктивні особливості виробів. Розглянемо кілька варіантів:

 • Телескопічні ліхтарики – функціональні пристрої, які найкраще підходять для освітлення важкодоступних місць. У них передбачається розсувний механізм та магніт для кріплення до металевої поверхні. Для освітлення використовують світлодіоди. Для зручності передбачається два режими яскравості;
 • пластикові LED-ліхтарики – практичні презенти, яким усі будуть раді. До їх особливостей відносяться невеликі розміри та тривалий термін служби. Пластиковий корпус відрізняється стійкістю до пошкоджень. Для зручності передбачається наший шнурок;
 • алюмінієві ліхтарики – чудові подарунки для колег по роботі, для партнерів та учасників заходів. Алюмінієві LED-ліхтарики ідеально підходять для використання в домашніх умовах. Вироби виготовляються із міцного та довговічного матеріалу. Вони передбачаються прогумовані кнопки, які захищають від випадкового включення;
 • ліхтарики-брелоки - прилади, що відрізняються компактністю та функціональністю. Ліхтарики у вигляді брелоків прикріплюються до зв'язування ключів. Вони завжди перебувають під рукою. Пристрої оснащуються яскравими світлодіодами.

Як відбувається процес нанесення логотипу на ліхтарики?

6406d0d2a43ac74aec454113-railhead-corporation-led

Компанія «Гіфтер» надає послуги на найвищому рівні. У нас можна купити ЛІД ліхтарі та замовити нанесення логотипів за низькою ціною. Залежно від матеріалу, з якого виготовлений прилад, розрізняють кілька способів створення малюнків та написів на поверхні:

 • лазерне гравіювання – надійний метод нанесення логотипів на ліхтарики. Зображення створюється на алюмінієвому корпусі. Готовий малюнок зберігає початкові властивості тривалий час. Логотип не вигоряє на сонці, залишається таким же чітким та красивим. До головних переваг лазерного гравіювання відноситься відсутність механічної дії на виріб, стійкість, виконання складних завдань;
 • тамподрук – метод, який широко використовується для нанесення логотипів на LED-ліхтарики. Суть технології полягає у застосуванні спеціальних робочих елементів. За допомогою тамподруку виходить яскраве та чітке зображення. До плюсів такого варіанта відноситься низька ціна, висока якість друку, збереження насиченості кольору протягом тривалого часу.

Як ми працюємо? Нанесення логотипів на алюмінієві, пластикові, телескопічні ліхтарики – це комплексний процес, що складається з декількох етапів. Спершу ми обговорюємо з клієнтом деталі замовлення. Потім розробляється індивідуальний ескіз, продумується місце розташування картинки та все узгоджується із замовником. Коли попередню підготовку закінчено, фахівці приступають до справи. Логотипи наносяться на ліхтарики у суворій відповідності до технології.

Оформляйте замовлення на ліхтарики із логотипом на сайті «Gifter»!

Якщо Ви хочете привернути увагу до продукту або компанії, замовте брендовані презенти. LED-ліхтарики з логотипами сприяють просуванню бренду та розширенню клієнтської бази. Виберіть компактні освітлювальні прилади та замовте нанесення логотипів на нашому сайті! Ми якісно виконаємо роботу у встановлені терміни, використовуючи досвід та сучасні технології!

 • Попередня
  Пляшки з логотипом - чудовий корпоративний подарунок

  Як просунути бренд та залучити цільову аудиторію? Для цього підходятьпляшки з логотипомНанесення символу або емблеми компанії – рекламний хід, який дає гарні результати. Після поширення...

 • Наступна
  Роль футболок з логотипом у просуванні бренду

  Футболки з логотипом – не лише універсальний одяг, а й маркетингові інструменти. З їх допомогою забезпечується просування бренду та підвищується лояльність клієнтів. Виготовлення футболок на...