Новинки сувенірної продукції

всі Статті

Новини сувенірної продукції

Корпоративні подарунки для клієнтів, бізнес-партнерів, колег завжди затребувані. Це тим, що сувенірна продукція виконує важливі функції. Під ними мається на увазі постійне нагадування про товари або послуги, зміцнення ділових зв'язків, створення емоційної асоціації з конкретною компанією.

Тенденції ринку сувенірної продукції

WhatsApp-Image-2022-04-14-at-11.05.23-AM

Щорічно на ринку з'являються новинки сувенірної продукції, про які можна дізнатися з нашої статті. Вибираючи корпоративні подарунки клієнтам, колегам чи керівникам, потрібно знати, що сьогодні має підвищений попит. Розглянемо основні тенденції:

 • зараз віддається перевага оригінальним подарункам, а не банальним та дешевим речам
 • корисність бізнес-сувенірів знаходиться на першому місці
 • добре, коли в корпоративних подарунках поєднується практичність та технологічність

Огляд новинок

Великий вибір сувенірів – перевага, завдяки якій покупці знаходять те, що шукають. Ми їм у всьому допомагаємо, пропонуючи відповідні варіанти на основі побажань. Якщо Вас цікавлять новинки сувенірної продукції, ознайомтеся з ТОП-5 найкращих ідей.

Бездротові зарядні пристрої

Це пристрої, які працюють практично з усіма видами сучасних гаджетів. Їхня ключова особливість – бездротова зарядка. Ми пропонуємо якісну продукцію, виготовлену відповідно до стандартів. Логотипи наносяться на вироби у різний спосіб: тамподрук, УФ-друк, шовкотрафарет.

Бездротові зарядні пристрої мають істотні переваги, про які слід розповісти докладніше:

 • максимальна зручність
 • доступна ціна
 • компактні розміри
 • оригінальний зовнішній вигляд
 • універсальність

USB-хаби

Screenshot_2 (11)

Це подарунки, які сьогодні мають попит. USB-хаби – вироби, що поєднують різні пристрої в один вузол. З їхньою допомогою збільшується кількість доступних роз'ємів. USB-хаби з однаковим успіхом застосовуються і в офісах, і в домашніх умовах. За наявності таких пристроїв можна не підключати пристрої до системного блоку. Найкраще скористатися спрощеним варіантом: просто підключити клавіатуру, комп'ютерну мишку або щось інше до USB-хабу.

Повербанки з підсвічуванням

Це зарядні пристрої, які відрізняються високою функціональністю та оригінальним зовнішнім виглядом. Їхня головна особливість – гарне підсвічування. Коли повербанк працює, вмикається підсвічування. На корпус зарядного пристрою наноситься логотип методом лазерного гравіювання.

Термокружки різних кольорів

Термокухлі – корисні подарунки, яким завжди можна знайти застосування. Вони зберігається певна температура напою. Ми пропонуємо термокухлі, що відрізняються незвичайним дизайном, тривалим терміном служби та прийнятною ціною.

Сумки для покупок

corporate-shopping-bag-order-online-scaled-1200x1200-cropped

Шопери – товари, які є альтернативою поліетиленовим пакетам. Сумки для покупок шиються з натуральних та міцних матеріалів. Покупці часто вибирають шопери з бавовняної тканини та з джуту.

Це лише частина новинок сувенірної продукції. У каталозі представлені сенсорні рукавички, іонізатори повітря, силіконові браслети, металеві брелоки, що обертаються. Також сьогодні затребувані візитниці та ключниці, термосумки та пледи для пікніка.

До окремої категорії належать екотовари. Це продукція, яка виготовляється з матеріалів, у яких не містяться небезпечні речовини. Йдеться про ручки з переробленого паперу, з кукурудзи, з картону. Переваги екотоварів полягають в екологічній безпеці, низькій вартості та оригінальності.

Великий вибір корпоративної сувенірної продукції від Gifter!

На сайті нашої компанії завжди можна знайти сувенірну продукцію та зробити вигідну покупку. Ми дотримуємось трендів і стежимо за новинками, що з'являються на ринку. Каталог товарів постійно поповнюється.

З нами клієнти відкривають широкі можливості для розвитку бізнесу. Вироби з логотипами або іншими елементами фірмового стилю сприяють просуванню бренду, розширенню цільової аудиторії та формуванню позитивного іміджу. Перегляньте асортимент та підберіть корпоративні подарунки для всіх, кому хочете висловити свою повагу!

 • Попередня
  Корпоративні подарунки з логотипом на 8 березня

  Корпоративні подарунки з логотипом на 8 березня Міжнародний жіночий день – свято, яке прийнято вітати представниць прекрасної статі. У цей час керівники компаній та організацій шукають...

 • Наступна
  Корисна сувенірна продукція

  Корисна сувенірна продукція Корпоративні подарунки бувають різними. Співробітникам, партнерам та колегам по роботі найкраще дарувати корисні презенти. Це вироби, які не припадатимуть пилом на полиці...