Навіщо вашій компанії патріотичний мерч?

всі Статті

Сьогодні одяг, аксесуари, посуд та канцелярські вироби патріотичного спрямування є дуже актуальними. Для звичайного українця, як і для власника бізнесу, використання продукції з національною символікою, петриківським розписом та іншими мотивами, які асоціюються з Україною, — спосіб підтримати моральний дух та виразити єдність з земляками. 

3 причини, чому кожен бізнес повинен мати мерч з патріотичним принтом

Співробітники вашої фірми напевне мають власну уніформу та користуються іншою брендованою продукцією, що збільшує лояльність до компанії потенційних та фактичних клієнтів. Проте у вас під рукою мають з’явитися речі, що візуально свідчать: ви з України та підтримуєте її. Є багато причин замовити патріотичний мерч:

 1. Державні свята та заходи з їхньої нагоди. Наприклад, в День Конституції, День Незалежності, та інші важливі для держави дати персонал може вдягати футболки або інший одяг з патріотичними гаслами та малюнками. Це значно дешевше, аніж замовляти на усю команду вишиванки. Забезпечення колективу патріотичним одягом дозволить йому мати святковий вигляд під час роботи у визначний день або урочистої події, а потенційним клієнтам це підійме настрій. 
 2. Співпраця з представниками інших країн. Якщо ви маєте іноземних партнерів, під час ділових зустрічей або подій можна дарувати їм мерч з українським візуалом, наприклад, посуд з петриківським розписом або канцелярське приладдя в національних кольорах. Це спосіб поширити відомості про вашу організацію за кордоном.
 3. Подарунок в розіграші, презент за купівлю вашого товару або за користування послугою під час свята. 

Окрім стильного принту, виріб може містити логотип вашої компанії. Якщо бажаним є певний атрибут з українськими державними символами, візерунками або словами, які підкреслюють національну позицію, в унікальному виконанні, можна зробити індивідуальне замовлення. 

Який мерч придбати для носіння та поширення?

Популярним варіантом патріотичного корпоративного подарунка є футболка. Можна замовити окремо моделі для жінок та чоловіків. Але сьогодні особливою популярністю користуються оверсайз-варіації, які зовні однаково підходять представникам різних гендерів. 

Актуальний сувенірний продукт — зручна та містка сумка. Аксесуар може бути виконаний із джуту або бавовняної тканини. Напис та ілюстрацію можна вибрати відповідно до специфіки вашої діяльності. 

 • Попередня
  Блокноти з гравіюванням логотипу

  В епоху цифровізації друковані матеріали зберігають свою значущість, особливо коли мова йде про бренд-ідентичність компанії. Блокноти з гравіюванням логотипу – це елегантний спосіб підкреслити...

 • Наступна
  3 поради спонсору заходу щодо застосування брендованої продукції

  Участь у заході в ролі спонсора є для власника бізнесу є можливістю не лише підтримати мету події, а й розповісти широкому загалу про власну компанію. Спонсорство дає змогу познайомити людей з родом...