Рекламно-сувенірна продукція з Китаю

всі Статті

Досвідчені маркетологи пам'ятають, що "Реклама - це мистецтво цілитися в голову, щоб потрапити в кишеню" (В.Паккард). З часом придумано безліч маркетингових ходів та стратегій ведення рекламних кампаній, але брендовані сувеніри залишаються протягом десятиліть найефективнішим способом промо-просування. Невеликі витрати на друк логотипу, порівняно з подальшою вигодою, підвищення впізнаваності бренду за короткий відрізок часу, більш лояльне ставлення співробітників до своєї компанії — основні плюси брендованої сувенірки.

Ексклюзив за доступною ціною

Ми займаємося постачанням сувенірної продукції з Китаю. Азійський напрямок дає замовникам чимало вигод:

1.Можливість зробити індивідуальне замовлення. На сайті надані стандартні моделі, які після нанесення логотипу відрізнятимуться лише емблемою фірми. Ви можете замовити ексклюзив: змінити колір чи конфігурацію товару, додати/прибрати якісь елементи, замовити оригінальний брендинг.

2.Заощадити кошти. Замовлення за допомогою нашого сайту здійснюється оптовими партіями, що значно знижує вартість окремого виробу порівняно з роздрібними цінами в маркетах або інтернет магазинах.

3.Виділитись на тлі конкурентів. Оригінальний подарунок авторської роботи, поданий діловим партнерам, може вигідно відрізнити вас серед інших дарувальників. Людям більше імпонують нестандартні рішення, що виділяють предмет із загальної маси. Неповторність, незвичайність сувеніра зведе його в ранг більш цінного: йому відведуть найкраще місце в кабінеті або частіше користуватимуться.

Щоб замовити сувенірну продукцію, вам достатньо зв'язатися з нашим менеджером, повідомити побажання. Наші постачальники виконають та доставлять замовлення протягом 3-4 тижнів.

Асортимент рекламно-сувенірної продукції: як вибрати

Ми пропонуємо широкий вибір сувенірів для брендування різного призначення та цінових категорій:

· письмове приладдя дляофісу (олівці , ручки,щоденники ,блокноти та ін);

· предмети длявдома та проведеннядозвілля (гуртки ,термочашки ,термоси ,пледи ,сумки ,парасольки та ін);

·інструменти ідрібниці (ліхтарики,мультитули ,брелоки та ін);

·текстиль (футболки ,поло ,бейсболки та ін.)

Статус компанії значно підвищить використання як рекламної продукції предметів, що належать до інноваційних технологій. У нас можна купити сучасні USB-гаджети: оригінальні флешки з корпусом з різних матеріалів, традиційні та у вигляді кредитних карток або браслетів, а також зарядні пристрої Power Bank, електронні прилади.

Як офіційні дилери TM GoodRam в Україні, ми можемо запропонувати ексклюзивні флешки за індивідуальним замовленням. Такий девайс із логотипом вашої фірми значно підвищить імідж компанії в очах ділових партнерів.

При виборі сувенірів потрібно дотримуватися кількох правил:

1.Подарунок має відповідати запитам цільової аудиторії: враховувати професійну специфіку, вік клієнта.

2.Вибір презенту має відповідати правилам етикету, не виходити за межі корпоративної культури: залишатися діловим, не бути надто дорогим, без апеляції до почуття гумору (у всіх воно різне).

3.Тип сувенірки може відображати сферу діяльності компанії: для закладів громадського харчування актуальні брендований посуд, для турфірми — дорожні сумки та пледи із символікою фірми. Універсальні сувеніри – канцелярія, флешки, павербанки.

Якщо ви не знайшли бажаний товар для нанесення логотипу в нашому каталозі, ми можемо замовити його безпосередньо з Китаю.

Переваги співпраці з нами

Серед онлайн-майданчиків, що пропонуються рекламно-сувенірною продукцією, ми відрізняємося тим, що займаємося продажем товарів оптом, працюємо за безготівковим розрахунком, надаємо всю необхідну для звітності документацію при доставці замовлення одержувачу. Усі ціни на сайті вказані з урахуванням ПДВ.

Ми не один рік поставляємо сувенірну продукцію з Китаю, добре вивчили менталітет виробників-постачальників, можемо організувати виготовлення авторської сувенірної продукції за ескізами замовника без тимчасових втрат.

Брендування та доставку флешок GoodRam забезпечимо в найкоротші терміни: від 3-х до 10-ти днів - тому що маємо власні склади, де зберігаються затребувані моделі USB-накопичувачів.

Ми цінуємо вашу довіру та свою репутацію, тому гарантуємо професіоналізм і порядність при виконанні поставлених вами завдань.

  • Попередня
    Мерч для музичних гуртів

    За всі роки роботи в індустрії шоу-бізнесу, ми бачили безліч груп, що дають концерти за суму меншу, ніж вартість бензину для заправки їх мікроавтобуса. А після цього миттєво окупалося за прилавком із...

  • Наступна
    18 Веселих та креативних ідей для пакування

    Ми часто чуємо, що не потрібно судити книгу з її обкладинки, а в області продажів «обкладинка» товару, тобто його упаковка, іноді один із найважливіших факторів під час продажу. Дизайн упаковки є...