Повербанк з логотипом – ідеальне місце для розміщення корпоративної реклами

всі Статті

Що подарувати партнерам з бізнесу чи учасникам конференції?Повербанк із логотипом - Чудовий варіант, на який ми радимо звернути пильну увагу. Така брендована продукція постійно перебуває на увазі і використовується за призначенням. Тому реклама добре працює, привертаючи увагу оточуючих та сприяючи розвитку компанії.

Повербанк з логотипом – корпоративний сувенір, який буде корисний кожному

QPic

Powerbank - зарядний пристрій, за допомогою якого забезпечується робота гаджетів (смартфон, планшет, бездротові навушники). Це практичний виріб, що широке використовується в побуті. Також повербанк беруть із собою, якщо планується подорож, поїздка чи туристичний похід. Універсальний зарядний пристрій завжди потрібний. Особливо коли немає електрики, а треба терміново щось зарядити.

Зі сказаного вище можна зрозуміти, що повербанки користуються великим попитом і не лежать без діла. Такі пристрої є незамінними, коли потрібно зарядити гаджет, а поблизу немає розеток. Powerbank беруть із собою на природу, на дачу. У всіх випадках пристрої приносять користь та вирішують важливу проблему.

Корпоративні повербанки – презенти, які можна дарувати співробітникам компанії, діловим партнерам, учасникам виставок, рекламних акцій. Це брендована продукція, що має вагомі переваги:

 • доступність - вартість пристроїв та послуг прийнятна. Можна замовити друк на повербанках і таким чином подбати про просування бренду;
 • Затребуваність - універсальні пристрої є помічниками, без яких не обійтись. Подарувавши повербанки потенційним клієнтам або учасникам заходів, можна бути впевненим, що вироби не будуть закинуті в дальній кут. Їх використовуватимуть щоразу, коли потрібно зарядити гаджет;
 • портативність - повербанки відрізняються компактними розмірами і підходять для носіння в рюкзаку, сумці. Пристрої не займають багато місця та мають невелику вагу.

Powerbank – чудовий подарунок для мандрівників, любителів відпочинку на природі, геймерів. Також пристрій стане в нагоді людям, робота яких пов'язана з постійним використанням сучасних гаджетів. До них відносяться агенти з нерухомості, які часто розмовляють телефоном, та підприємці, які завжди мають бути на зв'язку. Ще повербанк необхідний студентам, менеджерам, фрілансерам та блогерам. Загалом, список великий. Тому повербанки із логотипами використовуються повсюдно.

Брендовані зарядні пристрої обирають представники невеликих та великих компаній. Це ефективне рішення для просування продукту чи послуги, залучення нових клієнтів і формування позитивного іміджу. За допомогою таких виробів можна вигідно виділити компанію серед конкурентів та підвищити впізнаваність бренду.

На що потрібно звернути увагу під час виборів корпоративних повербанків?

Printed-Power-banks-UK-1

На сайті «Гіфтер» представлені зарядні пристрої в широкому асортименті. Ми пропонуємо якісну продукцію, що відрізняється надійністю та тривалим терміном експлуатації. При виборі корпоративних повербанків слід звертати увагу на такі головні критерії:

 • матеріал корпусу – можливі різні варіанти. Найчастіше клієнти вибирають повербанки в алюмінієвому корпусі. До плюсів таких моделей відноситься міцність та презентабельність. Також у нас можна замовити Powerbank із пластиковим корпусом. Його особливості полягають у низькій ціні та у збереженні початкового зовнішнього вигляду протягом тривалого часу;
 • Місткість - важливий параметр, від якого залежить кількість зарядок гаджета. Наприклад, якщо пристрій розрахований на 10 000 мАг, тоді смартфон можна зарядити кілька разів;
 • дизайнерське оформлення – у колекції є аксесуари різних кольорів. Наприклад, білий, срібло, чорний, червоний, блакитний. Для покращення функціональності в деяких моделях передбачається підсвічування та покриття Soft Touch.

Друк на повербанках – можливість вигідно виділити свій продукт чи звернути увагу послугу. З нами Ви досягнете результатів, на які розраховуєте. Ми наносимо логотипи на вироби методом лазерного гравіювання. Це технологія, за допомогою якої на поверхні створюється яскраве зображення. Воно зберігає яскравість тривалий час.

Замовляйте корпоративні повербанки з логотипом компанії!

Зв'яжіться з нами та зробіть замовлення на нанесення логотипу на повербанки. Ми надаємо якісні послуги, тому що маємо значний досвід і використовуємо сучасні технології. З нами працювати вигідно з кількох причин. Мається на увазі обґрунтована вартість послуг, дотримання термінів, розробка цікавих ідей та реалізація будь-яких завдань.

 • Попередня
  Роль футболок з логотипом у просуванні бренду

  Футболки з логотипом – не лише універсальний одяг, а й маркетингові інструменти. З їх допомогою забезпечується просування бренду та підвищується лояльність клієнтів. Виготовлення футболок на...

 • Наступна
  Які можуть бути брендовані олівці?

  Олівці з логотипом – сувенірна продукція, яка має великий попит. Це недорогі та практичні вироби, які дарують учасникам виставок, презентацій, конференцій. З їх допомогою забезпечується...