Рушники з вишивкою Gifter

всі Статті

Вишивка – технологія, за допомогою якої звичайні рушники стають унікальними. Такі вироби із задоволенням використовуються за призначенням і ніколи не припадають пилом на дальній полиці в шафі.Рушники з логотипами – чудові подарунки для партнерів, для клієнтів та для колег. Також вироби з гарними малюнками дарують друзям та близьким людям.

Рушники – обов'язкова річ на кожній кухні та у ванній кімнаті

linen-hemstitch-guest-hand-towels-set-of-2-xl

Рушник – виріб, без якого не обійтись. Воно виготовляється з матеріалу, що добре вбирає вологу. Рушник широко використовується на кухні та у ванній кімнаті.

До першої категорії належать кухонні рушники, призначені для витирання посуду та рук. Вироби виготовляються із зносостійких матеріалів. Найкраще для такої мети підходить бавовна та льон.

У ванній кімнаті незамінні рушники для лазні. Це вироби, які використовуються після прийняття водних процедур. Банні рушники виготовляються з м'яких ворсистих тканин. Обов'язковою умовою є гарне вбирання вологи. Для ванної кімнати ідеально підходять махрові рушники. До плюсів таких виробів відноситься м'якість та зносостійкість.

Зі сказаного вище видно, що рушники користуються підвищеним попитом. Це необхідні у побуті речі, які нічим не замінити. Таким моментом можна скористатися та покращити імідж своєї компанії, а також підвищити впізнаваність бренду.

Як саме? Все просто – потрібно вишити логотипи на рушниках та подарувати текстильні вироби клієнтам чи бізнес-партнерам. Такий корисний, але незвичайний презент буде застосовуватися за призначенням тривалий час та виконувати дві функції. Під ними мається на увазі використання на кухні та у ванній кімнаті, а також просування компанії.

Як наноситься вишивка на рушники?

Вишивка – технологія, в ході якої на рушник з'являється яскраве та довговічне зображення. Для її виконання потрібне спеціальне обладнання та комп'ютерна програма. За допомогою машинної вишивки швидко та недорого створюються оригінальні предмети побуту. Картинки, написи та логотипи виділяють вироби на тлі інших. Наприклад, якщо в сім'ї кілька однакових рушників банан і постійно виникає плутанина, проблема легко вирішується. І тому на текстильних виробах вишиваються імена власників.

Вишивка на рушник – складний процес, що складається із двох основних етапів:

 1. Підготовка – спочатку розробляється ескіз. На даному етапі беруться до уваги вимоги замовника та обговорюються основні питання: розмір малюнка, колір, щільність стібків, розташування напису або картинки.
 2. Вишивка – нанесення логотипу на рушник. На цьому етапі використається сучасне обладнання. Машинна вишивка виконується за допомогою спеціальної комп'ютерної програми.

Нанесення малюнків та написів на рушники – затребуване рішення, яким користуються компанії та приватні особи. Завдяки наявності функціонального обладнання на виробах вишиваються картинки різного рівня складності. У результаті кухонні та лазневі рушники набувають унікального зовнішнього вигляду. Такі вироби водночас і гарні, і практичні. Рушники презентабельно виглядають, чудово справляються зі своїми завданнями та швидко не зношуються.

Які переваги машинної вишивки? Назвемо ключові моменти:

 • Довговічність картинки.
 • Барвисті малюнок.
 • Доступна ціна.
 • Реалізація будь-яких завдань.
 • Стислі терміни виконання замовлень.

Кому можуть бути корисні рушники з вишивкою?

hilton-hotel-towels-hand-towels-201510101617

Брендовані текстильні вироби – чудовий подарунок для співробітників компанії, для бізнес-партнерів, для клієнтів. Корпоративні рушники виконують декілька функцій. До них належать підвищення впізнаваності бренду, формування позитивного іміджу компанії, збільшення охоплення цільової аудиторії, демонстрація поваги.

Фірмові рушники з логотипами – чудовий варіант для салонів краси, готелів, спортивних клубів. З їхньою допомогою досягаються важливі цілі. Мається на увазі просування бренду, збільшення кількості постійних клієнтів, формування хорошої думки про компанію.

Банні та кухонні рушники – цінні подарунки близьким людям та друзям. Це оригінальні вироби з малюнками, цікавими написами, з іменами. Витончена вишивка прикрашає рушники та виділяє з інших предметів. Текстильний виріб з іменним написом можна подарувати малюкові на Водохреща та сім'ї з двома близнюками. Також рушник з вишивкою сподобається господині, яка віддає перевагу незвичайним речам.

Бронюйте рушники з вишивкою в магазині «Gifter»!

Розкажіть нам, який малюнок чи логотип потрібно вишити на рушник. Ми вислухаємо Ваші побажання, розробимо унікальний ескіз та якісно виконаємо роботу. В асортименті представлені рушники різних кольорів та розмірів. Виберіть відповідні варіанти та скористайтесь послугами компанії «Gifter»!

 • Попередня
  Який друк кращий: прямий цифровий друк чи шовкотрафаретний?

  Брендування футболок – інструмент реклами, за допомогою якого привертається увага до компанії та формується позитивний імідж. Одяг із логотипами роздають гостям заходи, потенційним клієнтам,...

 • Наступна
  Що таке деколь?

  Ви хочете вручити партнерам по бізнесучашки з логотипом компаніїДеколювання – гарне рішення. Це технологія, за допомогою якої на поверхню наносяться різні малюнки. Зображення зберігають...