Які можуть бути брендовані олівці?

всі Статті

завантаження (1)Олівці з логотипом – сувенірна продукція, яка має великий попит. Це недорогі та практичні вироби, які дарують учасникам виставок, презентацій, конференцій. З їх допомогою забезпечується просування бренду та збільшується кількість клієнтів/покупців. Брендована продукція сприяє зростанню продажів та розвитку бізнесу.

Де використовуються олівці із логотипом?

Корпоративні олівцізнаходять широке застосування. Дешеві вироби використовуються як роздаткові матеріали на різних заходах. Дорожчі олівці, що мають презентабельний зовнішній вигляд, дарують партнерам по бізнесу та клієнтам. Канцелярські товари з логотипом компанії є одночасно оригінальними та корисними презентами. Їх застосовують за призначенням на навчанні, офісі, в домашніх умовах. Люди бачать логотипи компанії, згадують про продукти чи послуги та роблять цільові дії.

Олівець ідеально підходить для нанесення логотипу. Цей виріб відрізняється практичністю і низькою ціною. Олівець потрібен скрізь, де треба щось записати. Коли такий аксесуар потрапляє до рук потенційних клієнтів, логотип компанії привертає загальну увагу. Таким чином, збільшується аудиторія покупців, підвищуються продажі, зміцнюються зв'язки.

Якщо Ви бажаєте випередити конкурентів, друк на олівцях – ефективне рішення! До його переваг належить:

  • найнижча ціна – вартість послуг доступна для клієнтів. Можна замовити багато олівців, нанести на них логотипи компанії та роздати учасникам промо-акцій, презентацій;
  • тривалий термін служби виробів – канцтовари використовуються за призначенням тривалий час. У такий спосіб забезпечується ефективність реклами;
  • надійність – зображення наносяться на поверхню за допомогою перевірених методів. Картинки не втрачають первісний зовнішній вигляд.

З яких матеріалів може бути виготовлений олівець?

Компанія "Гіфтер" пропонує олівці різних видів. Ви можете знайти відповідний варіант, виходячи з бюджету та власних побажань. Якщо потрібна допомога, фахівці Вас вислухають та підберуть оптимальний варіант.

Олівці під нанесення корпоративної символіки – широкий вибір виробів з різних матеріалів. Розглянемо доступні варіанти:

  • Звичайний дерев'яний олівець - всім знайомий аксесуар. Дерев'яний олівець доповнюється гумкою для прання. Тому його функціональність підвищується;
  • автоматичний олівець – виріб із пластиковим корпусом, у якому передбачається система подачі грифеля. Зовнішній вигляд аксесуара максимально ідентичний до попереднього варіанту. Автоматичний олівець зручний та красивий. Для нього характерна міцність та стійкість до негативного впливу вологи;
  • механічний олівець - аксесуар, що відрізняється солідним зовнішнім виглядом. Його головна особливість у тому, що використовується металевий корпус. Механічний олівець не потребує постійного заточування. Грифель подається за необхідності. Таким чином забезпечується зручність експлуатації. У механічному олівці передбачається тонкий стрижень. Тому можлива точність та деталізація.

Що впливає на вартість брендованих олівців?

завантаження

Ціна брендованої продукції залежить від двох параметрів. Мається на увазі обсяг замовлення та технологія нанесення друку. По першому моменту все ясно: що більше одиниць, то нижча вартість. Можна відразу замовити велику кількість брендованих олівців та подбати про розвиток компанії. Канцтовари дарують не лише під час проведення заходів. Такі аксесуари вручають на вулиці потенційним клієнтам у навчальних закладах.

Що стосується другого параметра, все залежить від матеріалу, з якого виготовлений олівець, та від методу створення логотипу. Ми використовуємо різні технології:

  1. Тамподрук – такий варіант підходить для нанесення зображення на пластик. У ході роботи використовуються еластичні елементи, за допомогою яких зображення переноситься на поверхню олівця.
  2. УФ-друк – універсальна технологія, що часто використовується для брендування виробів. До її особливостей належить отримання стійких та довговічних відбитків, швидке виконання завдання, доступність.
  3. Лазерне гравіювання – безконтактний метод отримання зображень. Його переваги полягають у відсутності механічного на предмет і у чіткості зображення.

Замовте олівці брендовані з логотипом компанії!

Зробіть замовлення на Gifter.com.ua та скористайтесь послугами наших спеціалістів. Ми реалізуємо завдання у стислий термін та якісно виконуємо свою роботу. Зв'яжіться з менеджером по телефону або в онлайн-чаті і поставте запитання. Ми допоможемо Вам виділитись на фоні конкурентів!