Який друк кращий: прямий цифровий друк чи шовкотрафаретний? | Gifter

всі Статті

Брендування футболок – інструмент реклами, за допомогою якого привертається увага до компанії та формується позитивний імідж. Одяг із логотипами роздають гостям заходи, потенційним клієнтам, партнерам. Для друкування картинок на виробах використовуються різні методи. У чому їх особливості, ми розповімо у статті.

Важливість вибору способу друку на футболці

Перед нанесенням малюнків на одяг потрібно правильно вибрати технологію друку. Це важливий момент, якого не можна нехтувати. Для брендування одягу широко застосовуються два методи. Це прямий цифровий друк та шовкотрафарет.

При виборі оптимального варіанта береться до уваги те, де використовуватиметься футболка. Якщо одяг з нанесеним логотипом призначається для щоденного застосування, важливою є довговічність малюнка. Часте прання може зіпсувати картинку. Щоб цього не сталося, слід віддавати перевагу технології, в ході якої виходять зносостійкі зображення. Під нею мається на увазі шовкографія. Це перевірений метод, який завоював довіру.

Наведемо ще один приклад. Якщобрендовані футболкипризначаються виключно для маркетингових цілей, довговічність картинки йде на другий план. У такому випадку можна використати прямий друк. За допомогою цієї технології на одязі з'являються яскраві та красиві картинки.

При виборі способу нанесення логотипів на футболки є ще один момент. Це обсяг замовлення. Якщо тираж невеликий, за ціною вигідніше замовляти цифровий друк. Якщо обсяг замовлення більше 50 екземплярів, можна наносити логотип методом шовкотрафарету. У будь-якому випадку, Ви можете попередньо проконсультуватися з нами та підібрати найкраще рішення.

Що таке цифровий друк: переваги та недоліки

Screenshot_4 (4)

Цифровий друк – спосіб нанесення логотипів на одяг, для якого не потрібні проміжні носії. Таку технологію можна порівняти із звичайним друком на папері. Для виготовлення брендованих футболок використовується струменевий принтер, що відрізняється функціональністю та забезпечує високу якість друку. Такий метод хороший тим, що не потрібне виготовлення трафаретів і не проводиться складна підготовка. Робота виконується швидко та ефективно.

Прямий друк на одязі – технологія, в ході якої спеціальні чорнила поглинаються волокнами тканини. Це надійний спосіб, який має наступні переваги:

 • Бездоганна якість – результат відповідає очікуванням. За допомогою прямого друку виходять яскраві повнокольорові малюнки.
 • Тривалий термін служби - картинки не змінюють початковий вигляд після 60+ прання. Це обумовлюється тим, що фарби стають частиною матеріалу.
 • Високий рівень деталізації – забезпечується точність передачі зображення.
 • Спецефекти – маються на увазі плавні градієнти та глянець. Це одна з особливостей, яку не має шовкотрафаретний друк.
 • Безпека – у процесі роботи використовуються речовини, у яких не містяться небезпечні інгредієнти.
 • Доступна ціна – друк на футболках замовляють навіть за малого тиражу. Це з тим, що виконується робота зі створення трафаретів.

У чому недоліки прямого цифрового друку? До них відноситься те, що перед печаткою тканина обробляється спеціальним просоченням. Тоді фарба не розтікається та створюється якісне зображення.

Що таке шовкотрафаретний друк: переваги та недоліки

Screenshot_3 (7)

Шовкотрафаретний друк - ще один поширений метод, що повсюдно використовується при брендуванні футболок. Це спосіб відтворення написів та картинок за допомогою матриці. Друкована форма є сіткою з дрібними осередками. Фарба переноситься на одяг через відкриті отвори. Таким чином, на футболці з'являється логотип або напис.

Які переваги має шовкографія? Розглянемо основні плюси:

 • Хороша передача кольору - картинки виходять такими, як і було задумано.
 • Стійкість малюнка до негативних факторів – зображення залишаються красивими та яскравими протягом тривалого часу. Їм не страшне ні часте прання, ні сонячні промені.
 • Оригінальність – можна втілити у життя незвичайні дизайнерські ідеї.
 • Низька вартість - чим більше тираж, тим вигідніша ціна.
 • Універсальність – можливий друк на футболках, пошитих із різних матеріалів. У цьому плані обмеження незначні.

Щодо недоліків шовкотрафаретного друку, їх небагато. Головна складність полягає у створенні трафарету для кожного індивідуального замовлення. Якщо малюнок необхідно змінити, змінюється і матриця.

Здійсніть вигідну покупку на сайті "Gifter"!

Замовте друк на футболках у нас та виділіть свою компанію на фоні конкурентів! Для досягнення високих результатів ми використовуємо найсучасніші методи друку. Фахівці працюють із ескізами будь-якої складності. Всі замовлення виконуються якісно та у встановлені терміни!

 • Попередня
  Чим відрізняються футболки між собою?

  Футболки займають почесне місце у гардеробі. Це практичний одяг, який широко використовується для нанесення логотипів, написів, картинок. На вибір представлені вироби з різних матеріалів. Щоб...

 • Наступна
  Рушники з вишивкою

  Вишивка – технологія, за допомогою якої звичайні рушники стають унікальними. Такі вироби із задоволенням використовуються за призначенням і ніколи не припадають пилом на дальній полиці в...