Чим відрізняються футболки між собою? | Gifter

всі Статті

Футболки займають почесне місце у гардеробі. Це практичний одяг, який широко використовується для нанесення логотипів, написів, картинок. На вибір представлені вироби з різних матеріалів. Щоб зрозуміти, чим конкретно відрізняються між собою футболки, ми створили цікавий матеріал.

Основні параметри футболок

71ZutIHCwqL._AC_UX679_

При виборіфутболки Для нанесення малюнка необхідно брати до уваги три основні показники. До них відноситься матеріал, щільність та усадка. Розглянемо ці параметри докладніше.

Матеріал

Для пошиття футболок використовуються такі тканини:

 • Бавовна - натуральний матеріал, що відрізняється повітропроникністю, гігроскопічності, тривалим терміном експлуатації.
 • Поліестер – синтетичний матеріал, з якого шиється гарний та практичний одяг. До плюсів футболок з поліестеру відноситься стійкість до негативного впливу ультрафіолетових променів та міцність.
 • Змішані тканини – оптимальним варіантом є комбінація бавовни та синтетики (еластан). Вироби зі змішаних тканин менше мнуться, добре розтягуються і набувають форми тіла.

густина

Це важливий параметр, який вимірюється у грамах. Що такий показник, то краще. Футболки з високою щільністю мають гарні експлуатаційні властивості: міцність, стійкість зносу і тривалий термін служби.

Щільність тканини, з якої пошита футболка, вказується на ярлику. Наприклад, це може бути 160 г/м2. Футболки із щільного матеріалу продаються за вищою ціною. Це виправдане явище, тому що одяг використовується за призначенням довгий час і тішить своїх власників.

Усадка

Ще один критерій, яким потрібно керуватися під час вибору футболки. Найкраще, коли перед пошиттям виробів виконується попередня термоусадка. Це гарантія того, що після прання у гарячій воді футболка збереже свій первісний розмір. Це стосується і картинок. Після прання малюнок не тріскається і залишається таким, яким був спочатку.

Як перевірити вироби за цим критерієм? Потрібно надавати перевагу продукції перевірених виробників. Надійні компанії проводять термічну усадку перед пошиттям футболок. Тож у споживачів не виникають проблеми.

Вибір матеріалів з урахуванням виду друку

Screenshot_2 (9)

Нанесення малюнків на футболки здійснюється за допомогою різних способів: прямий друк, сублімація та шовкографія. Яка технологія найбільше підходить для конкретних матеріалів, ми розповімо далі.

Прямий цифровий друк

Це потрібний метод нанесення малюнків на тканину. Такий варіант ідеально підходить для футболок з бавовняної тканини. Під час прямого друку не використовуються додаткові носії. Малюнки та логотипи наносяться на одяг без складної попередньої підготовки. Замовлення виконуються максимально швидко, тому не доводиться довго чекати.

Прямий цифровий друк на футболках з бавовни – чудове рішення, для якого характерні такі переваги:

 • Довговічність зображень без втрати початкового вигляду.
 • Низька ціна за невеликого обсягу замовлення.
 • Хороша деталізація картинки.

Сублімаційний друк

Це метод, який широко використовується для друку на синтетичних футболках. Така технологія чудово себе зарекомендувала. За допомогою сублімаційного друку футболки стають ефективними рекламними інструментами. Вироби використовуються для привернення уваги потенційних клієнтів, просування бренду, створення позитивного іміджу компанії.

Сублімаційний друк на футболках з поліестеру – унікальний спосіб, який має наступні переваги:

 • Висока якість зображень.
 • Насиченість та яскравість.
 • Стійкість до негативних факторів.
 • Створення кольорових картинок.
 • Екологічна безпека.

Шовкографія

Це сучасний метод нанесення написів та малюнків на одяг. Під шовкографією мається на увазі використання спеціальних фарб і друкарської форми у вигляді сітки. Така технологія застосовується для брендування футболок, зшитих із бавовняних та змішаних тканин.

До головних плюсів шовкографії належить:

 • Стійкість малюнка до численних прань та до згубного впливу сонячних променів.
 • Друк зображень різних розмірів, завдяки чому реалізуються будь-які дизайнерські ідеї.
 • Соковитість та яскравість кольорів на картинках.
 • Доступна вартість друку.
 • Використання екологічно безпечних фарб.

Замовте корпоративну футболку з логотипом у «Gifter»!

В інтернет-магазині можна замовити будь-яку печатку на одязі. В асортименті є футболки різних кольорів та розмірів. Ми обговорюємо особливості замовлення з клієнтами та пропонуємо найкращий метод друку. Робота виконується у стислий термін. Ми докладаємо максимум зусиль, щоби результат радував наших замовників!

 • Попередня
  Яка тканина найкраще підійде для футболки?

  Футболка - універсальний одяг, який підходить для повсякденного носіння, для тренувань, для навчання. А ще це рекламний інструмент, за допомогою якого забезпечується просування бренду та збільшується...

 • Наступна
  Який друк кращий: прямий цифровий друк чи шовкотрафаретний?

  Брендування футболок – інструмент реклами, за допомогою якого привертається увага до компанії та формується позитивний імідж. Одяг із логотипами роздають гостям заходи, потенційним клієнтам,...