Переваги нанесення логотипу на футболки

всі Статті

Переваги нанесення логотипу на футболки

Як донести до цільової аудиторії необхідну інформацію? Нанесення логотипів на футболки – найпростіший, але ефективний спосіб. Стандартні рекламні оголошення багато хто ігнорує, тому маркетологи шукають нові методи збільшення продажів. Брендування одягу хоч і не є останнім трендом, але ідеально підходить для розвитку компаній та організацій.

Переваги брендування футболок

50774a6a5c24c4660d9abbacd20c8fa5

Одяг, на якому зображено логотип або якийсь напис – рекламний інструмент, призначений для підвищення іміджу компанії та для покращення позицій на ринку. Друк на футболках хороший тим, що з її допомогою можна продемонструвати повагу та доброзичливе ставлення до покупців, до бізнес-партнерів, до потенційних клієнтів.

Переваги брендування футболок полягають у тому, які завдання вирішуються за їх допомогою. Назвемо головні моменти:

 • підвищення впізнаваності бренду
 • збільшення охоплення цільової аудиторії
 • підтримка корпоративного стилю
 • транслювання власних цінностей
 • підвищення рівня довіри до компанії
 • реклама продукції або послуг
 • заохочення клієнтів та співробітників компанії

Рекламно-сувенірна продукція у вигляді футболок має великий попит. До плюсів такого рішення додатково належить низька ціна, швидке виконання замовлень та широкі можливості. На вибір представлені футболки різних кольорів і різних тканин, тому можна вибирати те, що більше підходить у конкретному випадку.

Способи нанесення логотипу

Друк на футболках виконують різними способами. Для отримання найкращих результатів використовуються сучасні технології, що відрізняються ефективністю та надійністю. Для нанесення картинок найкраще підходить термотрансфер, шовкотрафаретний друк та флекс. У чому особливості таких методів розповімо далі.

Термотрансфер

Це перевірений спосіб, який часто використовується для нанесення зображень на футболки. Термотрансферний друк має й інші назви – термоаплікація та перекладна картинка. У чому полягає суть такого методу? Зображення наносять на футболку за допомогою проміжного носія. Нічого складного тут нема. Потрібно лише розмістити заздалегідь підготовлену картинку на тканині, а потім використовувати термопрес. Щоб усе вийшло, мають значення три моменти: температура термопреса, тиск і те, як довго картинка знаходиться під пресом.

До плюсів термотрансферу відноситься точне відтворення відтінків, стійкість до негативних зовнішніх факторів та оперативність.

Шовкотрафаретний друк

Така технологія має багато особливостей, серед яких слід відзначити яскраві та насичені зображення, зносостійкість та безмежні можливості. Шовкографія примітна тим, що в процесі роботи використовується трафарет та пластизальні фарби. За допомогою такого способу друку можна виконувати завдання будь-якого рівня складності та додатково використовувати спецефекти (фольга, об'ємні зображення). Картинки не стираються, витримують численні прання та залишаються такими ж яскравими та привертають до себе увагу.

Флекс

Це унікальна технологія, яку використовують для створення брендованих футболок. Нанесення картинок за допомогою флексу робить одяг оригінальним та вигідно виділяє із загальної маси. Тому такий метод друку затребуваний упродовж тривалого часу.

Флекс – плівка, яка наноситься на тканину під впливом тиску та температури. Для друку підходять футболки із різних матеріалів. Що стосується переваг, можна назвати стійкість до негативного впливу зовнішніх факторів, доступність та універсальність. Єдине флекс використовується для створення однотонних зображень і принтів, що складаються з декількох кольорів. Футболки з логотипами, нанесеними за допомогою такої технології, нагадують про бренд та залучають нових клієнтів.

Де використовують брендовані футболки

corporate-t-shirt

Брендинг – важливий напрямок, якому потрібно приділяти пильну увагу. Корпоративні подарунки з логотипом є невід'ємним атрибутом ділової етики та бізнесу. Їх люблять усі: і клієнти, і співробітники, і партнери. Брендовані футболки використовують у різних ситуаціях. Маються на увазі конференції, ділові зустрічі, виставки та промо-акції. Їх роздають або дарують у зв'язку з розробкою нової продукції, на честь Дня народження компанії та інших випадках.

На сайті «Gifter» можна замовити друк на футболках різними способами. Рекламно-сувенірна продукція виготовляється у стислі терміни та продається за прийнятною ціною. Ми маємо великий досвід у брендуванні одягу та завжди йдемо в ногу з часом. Футболки з логотипами компаній та з написами привертають увагу потенційних клієнтів та сприяють збільшенню прибутку. Тому ми рекомендуємо використовувати брендований одяг для покращення бізнес-процесів!

 • Попередня
  Корисна сувенірна продукція

  Корисна сувенірна продукція Корпоративні подарунки бувають різними. Співробітникам, партнерам та колегам по роботі найкраще дарувати корисні презенти. Це вироби, які не припадатимуть пилом на полиці...

 • Наступна
  Що таке шовкографія?

  Що таке шовкографія? Найкращий спосіб виділитися серед конкурентів – використовувати одяг, аксесуари чи практичні вироби, на яких нанесені логотипи чи принти. Одним із методів реалізації...