Гравіювання логотипу на термокружках

всі Статті

Один із способів завоювати визнання та лояльність клієнтів – це замовити корпоративні подарунки з логотипом компанії. Зокрема, термочашки з гравіюванням стають все популярнішим вибором. Вони не лише функціональні та стильні, а й служать довготривалим нагадуванням про вашу компанію в повсякденному житті клієнтів чи партнерів.

Повний погляд на технологію

Технологія гравіювання логотипу на термокружках включає в себе використання специфічного обладнання для нанесення зображення або тексту на поверхню предмету. Гравіювання – це процес, під час якого матеріал видаляється з поверхні предмета за допомогою лазера або фрезера, що створює стійке і довговічне зображення.

Особливості методу:

 1. Точність і деталізація – дозволяє отримати точне і деталізоване зображення, які важко досягти іншими методами нанесення.
 2. Стійкість зображення – видаляє матеріал з поверхні, тому зображення не вигоряє на сонці і не стирається з часом, як це може бути з друкованими зображеннями.
 3. Без використання кольору – не використовує кольорові інки чи фарби. Зображення буде мати колір матеріалу, з якого виготовлена термокружка, або буде відрізнятися по текстурі.
 4. Обмеження на матеріали – не всі матеріали підходять для гравіювання. Зазвичай термокружки виготовляють з нержавіючої сталі, але гравіювання також можна виконувати на кружках з алюмінію, титану або інших металів.
 5. Екологічність – не використовує хімічні реактиви і фарби, що робить його екологічно безпечним варіантом.
 6. Індивідуалізація – дозволяє легко індивідуалізувати кожен термокухоль, наприклад, додавати унікальний номер або ім'я, без значного збільшення вартості виробу.

У виборі технології для нанесення логотипу на термокружки важливо враховувати не тільки вартість та якість зображення, але і запланований тираж, час виробництва та специфікації матеріалу, з якого виготовлена термокружка.

MMO961803X

Плюси та мінуси – реальність використання технології гравіювання логотипу

Гравіювання на термокружках, як і будь-який інший метод нанесення зображень, має свої переваги та недоліки. Давайте розглянемо їх більш детально.

До переваг відноситься:

 • довговічність – створює стійке зображення;
 • якість – забезпечує високу якість та деталізацію зображення;
 • екологічність – не використовує фарби та хімічні реактиви;
 • індивідуалізація – додає унікального номеру або імені;
 • престижність – сприймається як більш преміальний та елегантний метод нанесення зображення, що підвищує сприйняття бренду.

Недоліки технології:

 • вартість – може бути дорожчою через високу вартість обладнання та експлуатаційні витрати;
 • час виробництва – трохи повільніший, особливо при великих об'ємах виробництва;
 • обмеження на матеріали – не всі матеріали підходять для гравіювання;
 • ризик пошкодження продукту – є деякий ризик пошкодження термокружки під час гравіювання, особливо якщо обладнання не налаштовано правильно.

Загалом, вибір технології гравіювання для нанесення логотипу на термокружки залежить від багатьох факторів, включаючи бюджет, вимоги до якості зображення, терміни виробництва та екологічні пріоритети.

Підкресліть унікальність бренду з Gifter

Для тих, хто хоче купити унікальний подарунок для бізнес-партнерів або команди, ми пропонуємо термостакани на замовлення з індивідуальним дизайном. Оберіть гравіювання логотипу на термочашках від компанії Gifter!

Чому саме Gifter:

 • ми гарантуємо деталізацію та довговічність кожного логотипу;
 • ваше замовлення буде готове вчасно та з найвищою точністю;
 • ми пропонуємо вигідні умови при замовленні оптом.

Gifter – ваш надійний партнер у створенні незабутніх подарунків з індивідуальним підходом!

 • Попередня
  Вишивка логотипу на бейсболках

  Вишивка логотипу на бейсболках може стати справжнім візиткою вашої компанії. Цей метод декорування одягу поєднує в собі елегантність, довговічність та виразність, піднімаючи ваш бренд на новий...

 • Наступна
  Брелоки з гравіюванням логотипу

  Брелоки з гравіюванням логотипу – це чудовий спосіб виразити індивідуальність та подбати про стильний аксесуар для ключів чи для авто. Замовити такі брелоки можна оптом, що є відмінним...