Брелоки з гравіюванням логотипу

всі Статті

Брелоки з гравіюванням логотипу – це чудовий спосіб виразити індивідуальність та подбати про стильний аксесуар для ключів чи для авто. Замовити такі брелоки можна оптом, що є відмінним варіантом для компаній, які хочуть зробити корпоративний подарунок своїм співробітникам чи клієнтам. Лазерне нанесення гарантує високу якість і довговічність зображення, яке не видаляється і не вицвітає з часом.

805720c4-4b9b-4820-907c-da28d94e9c51

Точність та мистецтво в технології гравіювання

Гравіювання логотипу на брелоках – це високоточний метод декорування, що застосовується для створення унікальних сувенірів. Завдяки сучасним технологіям, гравіювання дозволяє наносити чіткі та стійкі до зовнішніх впливів зображення. Цей процес використовує лазер або фрезер для видалення верхнього шару матеріалу поверхні. Особливість методу полягає в його прецизійності та здатності відтворити найдрібніші нюанси логотипу.

Чому цей метод стає все більш популярним вибором для брендів? Ось основні технологічні аспекти гравіювання, які допомагають це зрозуміти:

 • метод дозволяє відтворити найдрібніші деталі логотипу з високою прецизійністю;
 • зображення не вигоряють на сонці та не стираються з часом, гарантуючи тривалий термін служби;
 • під час виготовлення не використовуються фарби та інші хімічні речовини, тому є безпечною для довкілля;
 • готовий виріб виглядає вишукано та преміально, що піднімає імідж бренду.

Цей список допомагає краще зрозуміти, які переваги надає технологія при створенні унікальних виробів з логотипами.

Вибір матеріалів для ефективного нанесення

Для нанесення логотипу даним методом підходять такі матеріали: метал, дерево, акрил, шкіра, скло та анодований алюміній. Кожен з цих матеріалів має свої унікальні властивості, що забезпечують різний вигляд та текстуру готового виробу:

 • металеві вражають своєю міцністю та елегантністю;
 • дерев'яні – екологічністю та теплом;
 • шкіряні – неперевершеним комфортом та стилем.

Таким чином, брелоки з гравіюванням на замовлення – це не тільки функціональний аксесуар, а й виразна візитівка, яка підкреслює імідж її власника.

Чому варто замовити гравіювання на брелоках

Використовуючи сучасне обладнання, можна отримати деталізоване та чітке зображення. Проте, як і будь-яка технологія, гравіювання має свої нюанси. Вона вимагає обережного підходу до вибору матеріалу та точного налаштування обладнання, але в результаті здатна перетворити звичайний брелок у елегантний та унікальний аксесуар, що відображає ідентичність бренду.

Переваги технології:

 • забезпечує чітке та деталізоване зображення логотипу;
 • гарантує стійкість до механічних пошкоджень;
 • дає можливість використовувати різні матеріали для роботи.

До недоліків можна віднести:

 • не всі матеріали підходять для лазерного гравіювання;
 • у залежності від складності зображення, процес може бути досить тривалим;
 • вимагає наявності високоточного лазерного обладнання.

Такий метод нанесення, як гравіювання логотипів відкриває широкі можливості для брендування, проте вимагає обережного підходу до вибору матеріалу.

Створімо шедевр разом

Компанія Gifter пропонує високоякісне гравіювання на брелоках, що стане чудовим рішенням для вашого бізнесу або особистого подарунка. Обирайте матеріал, який вас найбільше втішає, і ми перетворимо його в унікальний аксесуар з вашим логотипом. Замовляйте гравіювання оптом в "Gifter" та отримайте ексклюзивний продукт, який буде служити довго і гарантовано привертати увагу. Для замовлення або отримання консультації, звертайтесь до нас – ми завжди раді допомогти вам!

 • Попередня
  Гравіювання логотипу на термокружках

  Один із способів завоювати визнання та лояльність клієнтів – це замовити корпоративні подарунки з логотипом компанії. Зокрема, термочашки з гравіюванням стають все популярнішим вибором. Вони не...

 • Наступна
  Вишивка логотипу на футболках

  Вишивка логотипу на футболці – це елегантний та високоякісний спосіб презентувати ваш бренд. Вона створює яскравий, але одночасно стильний образ, який допомагає компаніям виступити з перевагою...