Блокноти з гравіюванням логотипу

всі Статті

В епоху цифровізації друковані матеріали зберігають свою значущість, особливо коли мова йде про бренд-ідентичність компанії. Блокноти з гравіюванням логотипу – це елегантний спосіб підкреслити унікальність та професіоналізм вашого бізнесу. Чи це дерев'яні, шкіряні чи інші матеріали, кожен блокнот, виготовлений на замовлення, відображає ваш вишуканий смак та дбайливе ставлення до деталей.

Тонкощі лазерного нанесення: що важливо знати

Лазерне гравіювання – це високоточний метод нанесення зображення на різноманітні матеріали, включаючи дерев'яні та шкіряні поверхні. В процесі гравіювання лазерна система концентрує енергію променя на конкретній ділянці поверхні, внаслідок чого видаляється верхній шар матеріалу, формуючи потрібне зображення. Що варто знати про технологію:

 1. Лазерне гравіювання дозволяє відтворити найдрібніші деталі логотипу, завдяки чому кожна лінія та елемент зображення виходить чітким.
 2. Нанесені таким методом зображення витривалі та стійкі до зношування та впливу зовнішнього середовища.
 3. Цей метод не вимагає використання фарб або інших хімічних речовин, що забезпечує екологічно чистий продукт.
 4. Лазерний промінь працює швидко, тому він легко налаштовується для роботи з різними матеріалами та об'ємами замовлень.
 5. Процес відбувається безконтактно, тому не спричиняє деформації матеріалу під час гравіювання.

Від оптових замовлень до індивідуальних рішень – лазерне гравіювання логотипу забезпечує чіткість, точність та довговічність кожного нанесення.

Гравіювання на блокнотах різних текстур

Гравіювання на блокнотах – це арт, який надає особистості вашому продукту. Щодо текстур, результат гравіювання сильно варіюється:

 • на дерев'яних блокнотах гравіювання створює глибокі, чіткі контури, які відчутно відрізняються на дотик;
 • шкіряні обкладинки відзначаються ніжністю і рельєфністю лазерних зображень.

Гравіровка на таких поверхнях дозволяє досягти професійного вигляду. Однак обидва матеріали вимагають високої точності і уваги до деталей під час роботи. При правильному підході обидва варіанти можуть зробити виріб неперевершеним.

Що важливо знати про гравіювання на блокнотах – вагомі аргументи

Технологія відкриває безмежні можливості для виразу бренду через створення професійного та елегантного вигляду корпоративних чи персональних блокнотів.

Плюси:

 • не тріскається та не зникає з часом;
 • виглядає стримано і елегантно;
 • відсутність використання фарб робить метод еко-дружнім;
 • відтворює найдрібніші деталі логотипу;
 • можливість виготовлення блокнотів відповідно до бажань клієнта.

Мінуси:

 • не всі види обкладинок підходять для гравіювання;
 • ціна гравіювання може бути вищою в порівнянні з іншими методами нанесення;
 • може займати більше часу, ніж інші методи;
 • не дозволяє використовувати кольорові зображення.

Однак перед як вирішити замовити цей вид оформлення, важливо врахувати всі переваги та обмеження. Їх слід обмірковувати до прийняття рішення про замовлення такого виду декору.

Подаруйте якість – блокноти з гравіюванням від Gifter

Це не просто корисний аксесуар для записів, це – елегантний і унікальний подарунок, що відображає ваш вишуканий смак та увагу до деталей. Вибирайте з шкіряних, дерев'яних або інших текстурних варіантів та замовляйте гравіювання логотипу, що просто вражає своєю точністю та естетичністю.

З нами ваш бренд засяє новими барвами – це ідеальний спосіб зробити корпоративні подарунки неперевершеними.

Купіть блокноти з індивідуальним гравіюванням логотипу від Gifter та подаруйте своїм співробітникам чи партнерам справжній шедевр!

 • Попередня
  Вишивка логотипу на толстовці

  Вишивка логотипу на толстовці – це не просто виразний спосіб презентації вашого бренду, а й символ якості, стилю та уваги до деталей. Цей метод нанесення дозволяє створити унікальний,...

 • Наступна
  Навіщо вашій компанії патріотичний мерч?

  Сьогодні одяг, аксесуари, посуд та канцелярські вироби патріотичного спрямування є дуже актуальними. Для звичайного українця, як і для власника бізнесу, використання продукції з національною...