3 поради спонсору заходу щодо застосування брендованої продукції

всі Статті

Участь у заході в ролі спонсора є для власника бізнесу є можливістю не лише підтримати мету події, а й розповісти широкому загалу про власну компанію. Спонсорство дає змогу познайомити людей з родом вашої діяльності. Зокрема це відбувається через дарування різноманітних сувенірів та практичних девайсів з логотипом підприємства. 

Якщо ви вперше будете спонсорувати якесь святкування або змагання, варто дізнатися, як застосувати брендовану продукцію та які саме речі краще підготувати. Завдання спростить вам ця стаття нашої компанії Gifter.

3005-06

Підготуйте фірмовий мерч

Якщо передбачається, що ваші підлеглі будуть допоміжним персоналом під час заходу, на них має бути одяг, який свідчить, що вони є представниками спонсора події. До того ж таке рішення дозволить більшій кількості людей дізнатися про ваш бізнес, запам’ятати його логотип та слоган. 

Поясніть співробітникам, що вони мають бути привітними. Доброзичливість та корисність персоналу формує позитивний імідж в очах запрошених та учасників. 

Подбайте про комфорт та позитивні емоції присутніх

Наприклад, можна запропонувати заряджати смартфони фірмовими універсальними зарядними пристроями. Їх можна вибрати у розділі «Гаджети». Це додасть гарного настрою та дозволить зафіксувати важливі моменти події. Щодо подарунків є декілька варіантів:

  • Вартісні презенти для переможців, якщо мова про змагання, а також менш дорогі заохочувальні призи для тих, хто не здобув перемогу. 
  • Приємні подарунки учасникам конкурсів, що проводяться в перерві.
  • Милі мініатюрні сувеніри усім відвідувачам події. 

Кожна сентиментальна людина воліє піти з заходу з отриманою безкоштовно річчю, що нагадуватиме про присутність на івенті в ролі глядача або безпосереднього учасника. Подбавши про позитивні емоції, ви привернете більше уваги до своєї компанії. 

Продемонструйте свою щедрість

Якщо дозволяє регламент події, запропонуйте організатору залучити публіку до волонтерської діяльності у вигляді, наприклад, добровільного внеску у благодійний фонд. Зі свого боку вам варто подати приклад. Наприклад, якщо передбачається допомога переселенцям або людям, які втратили житло під час війни, можна замовити оптом пледи, одяг, девайси або інші товари, брендовані вашим логотипом. 

Кожен захід, який ви спонсоруєте, є вашим рекламним майданчиком, а поширюваний продукт має бути зручним та практичним носієм реклами, яким хочеться користуватися.